Biegi górskie w Polsce i na świecie
  GRAND PRIX W BIEGACH PO SCHODACH
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GP PO SCHODACH EDYCJA 1 CHEŁMNO-STAROGRÓD 18 KWIETNIA 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

msc

nazwisko i imię

 rocznik

miejscowość

1 podbieg

2 podbieg

czas łączny

pkt. GP

 

 

1

 Świątkowski Bartosz

1989

Warszawa

1

01:13,4

2

01:16,5

02:29,9

100

 

 

2

 Żebrowski Piotr

1964

Wejcherowo

4

01:20,0

1

01:12,3

02:32,3

85

 

 

3

 Rosiński Michał

1985

Chełmno

3

01:19,0

3

01:17,5

02:36,5

75

 

 

4

 Horodyski Piotr

1984

Włocławek

2

01:17,3

7

01:27,7

02:45,0

70

 

 

5

 Maj Bartosz

1992

Chełmno

5

01:23,2

5

01:24,8

02:48,0

65

 

 

6

 Bielik Krzysztof

1991

Płowęż

6

01:25,6

4

01:23,8

02:49,4

60

 

 

7

 Syrocki Grzegorz

1984

Dąbrowa Ch.

10

01:33,1

6

01:27,1

03:00,2

55

 

 

8

 Chudzik Grzegorz

1982

Toruń

8

01:28,0

9

01:35,9

03:03,9

50

 

 

9

 Chlebowski Marcin

1989

Warszawa

7

01:26,6

11

01:39,0

03:05,6

45

 

 

10

 Grzenkowitz Dariusz

1969

Chełmno

9

01:30,2

10

01:36,1

03:06,3

40

 

 

11

 Rygielski Marcin

1973

Toruń

11

01:42,1

12

01:41,1

03:23,2

38

 

 

12

 Zawada Andrzej

1966

Objazda

12

01:45,6

13

01:50,2

03:35,8

36

 

 

13

 Majszak Józef

1940

 Gdynia

13

02:09,0

14

02:06,8

04:15,8

34

 

 

14

 Zielińska Beata

1978

Ostromecko

14

02:09,2

15

02:07,7

04:16,9

32

 

 

15

 Grażyna Żmudzka

1959

 Gdańsk

15

02:23,0

16

02:23,1

04:46,1

30

 

 

16

 Paczkowski Mateusz

1991

Chełmno

16

10:00,0

8

01:35,7

11:35,7

2

 

 

17

 Kabulska Julita

1989

Chełmno

16

10:00,0

17

02:34,6

12:34,6

2

 

 

18

 Połczyńska Justyna

1987

Chełmno

16

10:00,0

18

02:35,4

12:35,4

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GP PO SCHODACH EDYCJA 2 TORUŃ-KASZCZOREK 17 MAJA 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

msc

nazwisko i imię

 rocznik

miejscowość

1 podbieg

2 podbieg

czas łączny

pkt. GP

 

 

1

 Bielecki Jacek

1982

Toruń

1

00:37,5

1

00:35,9

01:13,4

100

 

 

2

 Żebrowski Piotr

1964

Wejcherowo

4

00:38,7

3

00:38,4

01:17,1

85

 

 

3

 Borowski Aleksander

1992

Toruń

3

00:38,5

4

00:38,6

01:17,1

75

 

 

4

 Horodyski Piotr

1984

Włocławek

5

00:39,6

2

00:38,2

01:17,8

70

 

 

5

 Rosiński Michał

1985

Chełmno

2

00:38,4

6

00:39,8

01:18,2

65

 

 

6

 Leśniak Kamil

1993

Toruń

7

00:40,5

5

00:38,9

01:19,4

60

 

 

7

 Bielik Krzysztof

1991

Płowęż

6

00:39,7

7

00:40,3

01:20,0

55

 

 

8

 Bezka Jarosław

1980

Toruń

8

00:43,5

9

00:43,2

01:26,7

50

 

 

9

 Grabania Rafał

1986

Toruń

9

00:44,0

10

00:43,4

01:27,4

45

 

 

10

 Chudzik Grzegorz

1982

Toruń

10

00:45,4

8

00:42,2

01:27,6

40

 

 

11

 Rygielski Marcin

1973

Toruń

11

00:47,5

11

00:46,0

01:33,5

38

 

 

12

 Kolaśiński Marek

1978

Toruń

13

00:50,7

12

00:48,3

01:39,0

36

 

 

13

 Podbielska Alina

1969

Toruń

14

00:51,9

13

00:49,0

01:40,9

34

 

 

14

 Dembkowski Ryszard

1953

Toruń

12

00:50,0

15

00:53,3

01:43,3

32

 

 

15

 Piwoński Robert

1977

Kaszczorek

15

00:53,0

14

00:51,9

01:44,9

30

 

 

16

 Lewiński Marcin

1979

Wejcherowo

16

00:55,1

16

00:55,5

01:50,6

28

 

 

17

 Koziołocki Maciej

1982

Toruń

17

00:55,9

17

00:58,1

01:54,0

26

 

 

18

 Łęcki Marcin

1980

Toruń

18

00:56,8

21

01:00,2

01:57,0

24

 

 

19

 Stawicka Dorota

1985

Kaszczorek

19

00:58,2

19

00:59,0

01:57,2

22

 

 

20

 Majszak Józef

1940

Gdynia

21

00:59,5

18

00:58,1

01:57,6

20

 

 

21

 Zielińska Beata

1978

Ostromecko

22

01:00,2

20

00:59,0

01:59,2

18

 

 

22

 Majewski Jan

1945

Skrwilno

23

01:04,9

22

01:06,4

02:11,3

16

 

 

23

 Żmuda Grażyna

1959

Gdańsk

24

01:07,2

23

01:07,3

02:14,5

14

 

 

24

 Osóbka Tomasz

1937

Toruń

25

01:12,9

24

01:18,6

02:31,5

12

 

 

25

 Wrona Iwona

1973

Toruń

26

01:27,0

25

01:32,1

02:59,1

10

 

 

26

 Plitta Przemysław

1971

Toruń

28

02:48,6

26

02:42,0

05:30,6

9

 

 

27

 Kowalska Ewa

1965

Toruń

20

00:58,2

27

10:00,0

10:58,2

2

 

 

28

 Jabłoński Marek

1981

Toruń

29

11:35,5

29

dns

11:35,5

2

 

 

29

 Marczewska Agnieszka

1982

Toruń

27

01:36,2

28

10:00,0

11:36,2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GP PO SCHODACH EDYCJA 2 KALWARIA - WEJHEROWO 13 CZERWCA 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

msc

nazwisko i imię

 rocznik

miejscowość

1 podbieg

2 podbieg

czas łączny

pkt. GP

 

 

1

 Suchenia Piotr

1980

Gdynia

1

01:16,8

1

01:18,7

02:35,5

100

 

 

2

 Żebrowski Piotr

1964

 Wejherowo 

2

01:19,2

2

01:19,5

02:38,7

85

 

 

3

 Borowski Aleksander

1992

 Wejherowo 

3

01:19,7

3

01:20,6

02:40,3

75

 

 

4

 Rosiński Michał

1985

Chełmno

4

01:20,4

4

01:20,7

02:41,1

70

 

 

5

 Grabowski Maciej

1981

Gdynia

5

01:21,9

5

01:22,2

02:44,1

65

 

 

6

 Szulcek Patryk

1992

Linia

6

01:23,6

6

01:25,0

02:48,6

60

 

 

7

 Bielik Krzysztof

1991

Płowęż

7

01:29,1

7

01:37,1

03:06,2

55

 

 

8

 Klecha Jakub

1989

Wejherowo

8

01:34,2

8

01:39,3

03:13,5

50

 

 

9

 Modzelewski Krzysztof

1966

Wejherowo

10

01:48,8

9

01:50,1

03:38,9

45

 

 

10

 Szpajer Iwona

1983

Sztum

11

02:02,7

10

02:05,0

04:07,7

40

 

 

11

 Majszak Józef

1940

 Gdynia

13

02:06,0

11

02:07,7

04:13,7

38

 

 

12

 Lewiński Marcin

1979

 Wejherowo

12

02:05,3

12

02:24,9

04:30,2

36

 

 

13

 Laga Szymon

1991

Wejherowo

9

01:42,7

13

10:00,0

11:42,7

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA GP PO SCHODACH 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 Żebrowski Piotr

85

85

85

255

 

 

2

 Rosiński Michał

75

65

70

210

 

 

3

 Bielik Krzysztof

60

55

55

170

 

 

4

 Borowski Aleksander

 

75

75

150

 

 

5

 Horodyski Piotr

70

70

 

140

 

 

6

 Świątkowski Bartosz

100

 

 

100

 

 

6

 Bielecki Jacek

 

100

 

100

 

 

6

Suchenia Piotr

 

 

100

100

 

 

9

 Majszak Józef

34

20

38

92

 

 

10

 Chudzik Grzegorz

50

40

 

90

 

 

11

 Rygielski Marcin

38

38

 

76

 

 

12

 Maj Bartosz

65

 

 

65

 

 

12

Grabowski Maciej

 

 

65

65

 

 

14

 Lewiński Marcin

 

28

36

64

 

 

15

 Leśniak Kamil

 

60

 

60

 

 

15

Szulcek Patryk

 

 

60

60

 

 

17

 Syrocki Grzegorz

55

 

 

55

 

 

18

 Zielińska Beata

32

18

 

50

 

 

19

 Bezka Jarosław

 

50

 

50

 

 

19

Klaecha Jakub

 

 

50

50

 

 

21

 Chlebowski Marcin

45

 

 

45

 

 

21

 Grabania Rafał

 

45

 

45

 

 

21

Modzelewski Krzysztof

 

 

45

45

 

 

24

 Grażyna Żmudzka

30

14

 

44

 

 

25

 Grzenkowitz Dariusz

40

 

 

40

 

 

25

Szpajer Iwona

 

 

40

40

 

 

27

 Zawada Andrzej

36

 

 

36

 

 

27

 Kolaśiński Marek

 

36

 

36

 

 

29

 Podbielska Alina

 

34

 

34

 

 

30

 Dembkowski Ryszard

 

32

 

32

 

 

31

 Piwoński Robert

 

30

 

30

 

 

32

 Koziołocki Maciej

 

26

 

26

 

 

33

 Łęcki Marcin

 

24

 

24

 

 

34

 Stawicka Dorota

 

22

 

22

 

 

35

 Majewski Jan

 

16

 

16

 

 

36

 Osóbka Tomasz

 

12

 

12

 

 

37

 Wrona Iwona

 

10

 

10

 

 

38

 Plitta Przemysław

 

9

 

9

 

 

39

 Kowalska Ewa

 

2

 

2

 

 

39

 Jabłoński Marek

 

2

 

2

 

 

39

 Marczewska Agnieszka

 

2

 

2

 

 

39

 Paczkowski Mateusz

2

 

 

2

 

 

39

 Kabulska Julita

2

 

 

2

 

 

39

 Połczyńska Justyna

2

 

 

2

 

 

39

Liga Szymon

 

 

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  39551 odwiedzającygość Copyright Marcin Rygielski  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=