Biegi górskie w Polsce i na świecie
  sezon 2007
 
MISTRZOSTWA ŚWIATA (WMRT)
kobiety

PICHRTOVA ANNA

CZE

MAYR ANDREA

AUT
HAEFELI LAURA
USA

kobiety drużyna

HAEFELI LAURA

USA

PICHRTOVA ANNA

CZE
DESCO ELISA     
ITA

LUNDY CHRISTINE

USA

MILESOVA IVA

CZE
ROBERTI MARIAGRAZIA
ITA

CUELLAR RACHAEL

USA

HAVLOVA PAVLA

CZE
MORSTOFOLINI MONICA
ITA

ORTIZ ANITA

USA

METELKOVA TANA

CZE
SALVINI VITTORIA
ITA
juniorki

TAMSETT LARA

AUS

BASTUG HULYA

TUR
WALLINGTON VERONICA
AUS

druzyna juniorki

TAMSETT LARA

AUS

LIEB ANNA

USA
BASTUG HULYA
TUR

WALLINGTON VERONICA

AUS

DALZOT MARIA     

USA
BATI FATMA 
TUR

MC KILLOP LAUREN

AUS

HELMERICK KATHRYN

USA
 BASTUG FATMA
TUR
mężczyźni

DE GASPERI MARCO

ITA

TESFAY YOHANNES

ERI
TESFAZGHI ERMIAS
ERI

mężczyźni drużyna

DE GASPERI MARCO

ITA
TESFAY   YOHANNES
ERI
GEX-FABRY ALEXIS
SUI

GAIARDO MARCO

ITA

TESFAZGHI ERMIAS

ERI
EPINEY SÉBASTIEN
SUI

ABATE GABRIELE 

ITA

KOKOB TEWOLDEBERHAN

ERI
SCHNEIDER DAVID
SUI

REGAZZONI ANDREA

ITA

GHEBREZGHIABIHER KESSETE

ERI
SUTZ ANDY
SUI

juniorzy

KUSURO GEOFFREY

UGA

SEMERE MOUSSIE

ERI
TSEGGAY OUQBIT
ERI

juniorzy drużyna

SEMERE MOUSSIE

ERI

PAK HASAN 

TUR
BALDACCINI ALEX
ITA

TSEGGAY OUQBIT

ERI

MUSLU ERCAN

TUR
TABACCHI ANDREA
ITA

HIYABU MICHAEL

ERI

KUS ERKAN

TUR
TIRABOSCHI RICHARD
ITA
MISTRZOSTWA EUROPY (EMC)
kobiety

EVERTSEN ANITA

NOR

PICHRTOVA ANNA

CZE
OTTERBU KIRSTEN
NOR

kobiety drużyna

STRAHL MARTINA

SUI

PICHRTOVA ANNA

CZE
SALVINI VITTORIA
ITA

JOLLY-FLUECKIGER ANGELA

SUI

MILESOVA IVA

CZE
ROBERTI MARIAGRAZIA
ITA

MEIER BERNADETTE

SUI

METELKOWA TANA

CZE
DESCO ELISA     
ITA

RUEDA-OPPLINGER FABIOLA

SUI

HAVLOVA PAVLA

CZE
CONFORTOLA ANTONELLA
ITA
junorki

KRKOC Lucija

SLO

STRAUB KERSTIN

GER
BATESON HANNAH
GBR

juniorki drużyna

 
 
 
 
 

BATESON HANNAH

GBR

BAIERL ANITA

AUT
KRKOC LUCIJA
SLO

HAYWOOD Blue

GBR

EBERHART TANJA

AUT
KOSMATIN KATJA
SLO
mężczyźni

ARSLAN AHMED

TUR

DE GASPERI MARCO

ITA
GAIARDO MARCO
ITA

mężczyźni drużyna

DE GASPERI MARCO

ITA

FONTAINE RAYMOND

FRA
BEHA JOSEF
GER

GAIARDO MARCO

ITA

DUPONT JEAN-CHRISTOPHE

FRA
ZEILER TIMO
GER

ABATE GABRIELE

ITA

RANCON JULIEN

FRA
JENNE MARKUS
GER

LANFRANCHI MAURO

ITA

SEGRIS GILLES

FRA
SCHUFF CARLO
GER
junorzy

AKKOYUN MEHMET

TUR

AKALIN EMRAH

TUR
URUCLU MAHMUT
TUR

junorzy drużyna

AKKOYUN MEHMET

TUR

STOCKERT MANUEL

GER
BALDACCINI ALEX
ITA

AKALIN EMRAH

TUR

STOCKERT RENE

GER
RAMPA EMANUELE
ITA

URUCLU MAHMUT

TUR

KOEHLEIN JOHANNES

GER
TABACCHI ANDREA
ITA

MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNORÓW MŁODSZYCH (WMRAC 16-17)

juniorki
BATESON HANNAH
ENG
BORSOI SABINA
ITA
MARTIN JESSICA
SCO

juniorki drużyna

BORSOI SABINA
ITA
BATESON HANNAH
ENG
MARTIN JESSICA
SCO
BOTTARELLI SARA
ITA
SEARSON RACHEL
ENG
BUCHANAN CATRIANA
SCO
junorzy
CHEVRIER XAVIER
ITA
STOCKERT RENE
GER
BROWNLEE JONATHAN
ENG

junorzy drużyna

STOCKERT RENE
GER
CHEVRIER XAVIER
ITA
BROWNLEE JONATHAN
ENG
SCHRAMM MICHAEL
GER
LEONI MARCO
ITA
MOODY JOSHUA
ENG
GRAND PRIX WMRA
kobiety

PICHRTOVA ANNA

CZE

WILKINSON VITTORIA

GBR
MILESOVA IVA
CZE
mężczyźni

GAIARDO MARCO

ITA

DŁUGOSZ ANDRZEJ

POL
SYMONDS JOE
GBR
PUCHAR ALP
kobiety

CLEMENS ELLEN

GER

MILESOVA IVA

CZE
PICHRTOVA ANNA
CZE
mężczyźni

TURATI SILVIANO

ITA

WYATT JONATHAN

NZL
GAIARDO MARCO
ITA
BUFF SKY RUNNER WORD SERIES
kobiety

ANGELA MUDGE

SCO

FAVRE CORINNE

FRA
JIMENEZ STEPHANIE
AND
mężczyźni

JORNET KILIAN

CAT

GARCIA RAUL

ESP
CASTANYER TOFOL
CAT
 
  38553 odwiedzającygość Copyright Marcin Rygielski  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=